Kalous

judikát rozsudek nejvyššího správního souduDomů

Podobné téma:
judikát rozsudek nejvyššího sp..
soudci nejvyššího soudu čr
Externí:
seznam rejstříkových soudů
přestupek proti občanskému sou..
kontrolní hlášení u ústavního ..
rozvod bez účasti u soudu
prameny správního práva
Křivá výpověď u soudu
nález ústavního soudu o retroa..
krajského soudu v českých budě..
novy predseda okresniho soudu ..
věcná příslušnost soudu

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
naha alena zarybnicka
Kingsman: Tajná služba online cz
slova obsahující dvojhlásku eu
chybové kódy mikrovlnka whirlpool
kaufland leták příští týden voctářova
diagnostická příručka vis ke stažení
Typové projekty Chat
nápověda k halo tady impulsovi
za okny tiše se vločky snáší online
Rozdílový teplotní regulátor
jana paulová herečka nahá
řízky naložené v majonéze
Kontox Sprej
Odblokování Čaker Brno
Horoskopy Býk na zítra
Kachníky
jillian michaels jídelníček
Colt Python
výroba domácí pálenice-bazar

Pro inspiraci:
designová řada tango
ležící osmička zub
setkání s pozoruhodnými lidmi osho
czech office hodonín velkomoravská
Šperkařka
volná pracovní místa valašské meziříčí
veronika vařeková instagram
jindřich narenta
korálkování Vánoční Hvězdičky
pronájmu zařízený byt v praze
antikvariát kniha iluminace kutná hora..
brandýs nad labem stará boleslav a oko..
Třebíčský deník
tvoje tvář má známý hlas 5 řada jan ré..
beauty adventní kalendář sephora e shop
zimní boty nike air max
velké koše na prádlo do koupelny
stomatolog třince
charakter hráčů online football manager

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Judikát – Wikipedie
Takový termín je však pleonasmem, resp. nesprávným užitím, neboť judikátem (z latinského iudicare – soudit) může být pouze rozhodnutí soudu.Takový termín je však pleonasmem, resp. nesprávným užitím, neboť judikátem (z latinského iudicare – soudit) může být pouze rozhodnutí soudu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Judik%C3%A1t

Judikatura - Judikáty - Rozsudek
Kompletní judikatura - více než 600.000 rozsudků všech soudů ČR,SR a EU. Všechny zveřejněné rozsudky soudů, rozsudek soudu, soudní rozhodnutí, judikáty, judikát ze zdrojů: Nejvyšší soud ČR, Nejvyšší správní soud , Ústavní soud ČR, Soudní ...Kompletní judikatura - více než 600.000 rozsudků všech soudů ČR,SR a EU. Všechny zveřejněné rozsudky soudů, rozsudek soudu, soudní rozhodnutí, judikáty, judikát ze zdrojů: Nejvyšší soud ČR, Nejvyšší správní soud , Ústavní soud ČR, Soudní ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

judikaty.info/cz

Kniha: Daňové judikáty - Patrik Benčík | Knihy.ABZ.cz
Autor knihy: Patrik Benčík, Téma/žánr: daně - soudní rozhodnutí a stanoviska, Počet stran: 401, Cena: 753 Kč, Rok vydání: 2018, Nakladatelství: EurokódexAutor knihy: Patrik Benčík, Téma/žánr: daně - soudní rozhodnutí a stanoviska, Počet stran: 401, Cena: 753 Kč, Rok vydání: 2018, Nakladatelství: Eurokódex
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

knihy.abz.cz/prodej/danove-judikaty-judikatura

Judikát - Iuridictum
Judikát v širším smyslu znamená soudní rozhodnutí, ve smyslu užším pak rozhodnutí vyššího soudu, které má význam pro další rozhodování obdobných věci – a má tak postavení obdobné precedentu, který je však na rozdíl od judikátu závazný i ...Judikát v širším smyslu znamená soudní rozhodnutí, ve smyslu užším pak rozhodnutí vyššího soudu, které má význam pro další rozhodování obdobných věci – a má tak postavení obdobné precedentu, který je však na rozdíl od judikátu závazný i ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

iuridictum.pecina.cz/w/Judik%C3%A1t

Judikát
Tedy kupříkladu při zásahu proti teroristům... Více ZDETedy kupříkladu při zásahu proti teroristům... Více ZDE
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

policejninoviny.cz/judikat.html

Judikáty
Spor mezi účastníky dědického řízení - v úvahu přicházejícími dědici - o to, zda právní úkon odmítnutí dědictví některého z nich byl učiněn platně, má povahu sporu o dědické právo, při jehož řešení je na místě postup podle ustanovení § 175k ...Spor mezi účastníky dědického řízení - v úvahu přicházejícími dědici - o to, zda právní úkon odmítnutí dědictví některého z nich byl učiněn platně, má povahu sporu o dědické právo, při jehož řešení je na místě postup podle ustanovení § 175k ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravnilinka.cz/judikaty

Soudní rozhodnutí versus judikát a jejich zveřejňování | Právní…
Soudní rozhodnutí nebo judikát či judikatura jsou pojmy, které se vyskytují v českém právním názvosloví dlouhodobě. Odkazů na “konstantní”, “ustálenou” či “dlouhodobou” judikaturu je ve všech českých právních textech nepočítaně.Soudní rozhodnutí nebo judikát či judikatura jsou pojmy, které se vyskytují v českém právním názvosloví dlouhodobě. Odkazů na “konstantní”, “ustálenou” či “dlouhodobou” judikaturu je ve všech českých právních textech nepočítaně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravniprostor.cz/clanky/ostatni-pravo/soudni- ..

Judikát - firemní stejnokroj, Legis.CZ
Konečně upozorňujeme na skutečnost, že zákoník práce ani judikát výše uvedený nepovažují za porušení právního předpisu vztahujícího se k vykonávané práci pokyn nadřízeného, kterým uloží zaměstnanci nošení firemního stejnokroje, a to z ...Konečně upozorňujeme na skutečnost, že zákoník práce ani judikát výše uvedený nepovažují za porušení právního předpisu vztahujícího se k vykonávané práci pokyn nadřízeného, kterým uloží zaměstnanci nošení firemního stejnokroje, a to z ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

legis.cz/Clanky/Judikat-firemni-stejnokroj

Co je to Judikát? Co znamená pojem, význam slova, výrazu…
Judikát je jiný termín pro soudní rozhodnutí, nebo také pro rozhodnutí soudu vyšší úrovně, podle kterého se pak řídí rozhodnutí podobných případů. Označení judikát pochází z latiny, iudicare znamená soudit.Judikát je jiný termín pro soudní rozhodnutí, nebo také pro rozhodnutí soudu vyšší úrovně, podle kterého se pak řídí rozhodnutí podobných případů. Označení judikát pochází z latiny, iudicare znamená soudit.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cojeto.superia.cz/pravo/judikat.php

Nejlepší judikát | epravo.cz
Průvodce na cestě právem. Odborné texty z pera špičkových právníků.Průvodce na cestě právem. Odborné texty z pera špičkových právníků.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

epravo.cz/top/clanky/nejlepsi-judikat-104201. ..


Efektivní práce s judikáty — Iudictum.cz
Bojujete s judikaturou? S aplikací Iudictum máte vyhráno. Iudictum zahrnuje databázi judikátů a funkce, díky kterým naleznete přesně to, co hledáte.Bojujete s judikaturou? S aplikací Iudictum máte vyhráno. Iudictum zahrnuje databázi judikátů a funkce, díky kterým naleznete přesně to, co hledáte.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

iudictum.cz

Rozumný judikát ÚS | Portál společenství vlastníků jednotek
Magda3 upozornila na judikát ÚS "Lake a jeho reálné sny Vložil Magda3 (bez ověření), 7. Duben 2017 – 16:59 Sny, které se stávají skutečností. Prasečí právo v čisté podobě. Toto je právní realita v České republice, konec roku 2015.Magda3 upozornila na judikát ÚS "Lake a jeho reálné sny Vložil Magda3 (bez ověření), 7. Duben 2017 – 16:59 Sny, které se stávají skutečností. Prasečí právo v čisté podobě. Toto je právní realita v České republice, konec roku 2015.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

portalsvj.cz/diskuse/rozumny-judikat-us

Judikát NS 21 Cdo 1771/2011 - Příručka pro personální agendu a…
§ 316 odst. 1 předpisu č. 262/2006Sb. ve znění do 31.12.2009 § 316 odst. 2 předpisu č. 262/2006Sb. ve znění do 31.12.2009 § 316 odst. 3 předpisu č. 262/2006Sb. ve znění do 31.12.2009 § 301 písm.§ 316 odst. 1 předpisu č. 262/2006Sb. ve znění do 31.12.2009 § 316 odst. 2 předpisu č. 262/2006Sb. ve znění do 31.12.2009 § 316 odst. 3 předpisu č. 262/2006Sb. ve znění do 31.12.2009 § 301 písm.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ppropo.mpsv.cz/JudikatNS21Cdo17712011

Pojem judikátu | JINÉ Právo
Následující soudní rozhodnutí musí z takovýchto judikátů vycházet, může je eventuálně dále modifikovat (např. neaplikovat judikát tehdy, pokud by námitka promlčení byla hodnocena jako úkon v rozporu s dobrými mravy), resp.Následující soudní rozhodnutí musí z takovýchto judikátů vycházet, může je eventuálně dále modifikovat (např. neaplikovat judikát tehdy, pokud by námitka promlčení byla hodnocena jako úkon v rozporu s dobrými mravy), resp.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jinepravo.blogspot.com/2012/08/pojem-judikatu ..

Daňové judikáty | Odborná literatura a právnická literatura…
Judikát predstavuje interpretáciu zákona a v prípade legislatívneho vákua je preklenutím, dotváraním práva súdom. Daňový subjekt si môže prečítať, ako súd vyriešil analogický daňový prípad ako je ten jeho.Judikát predstavuje interpretáciu zákona a v prípade legislatívneho vákua je preklenutím, dotváraním práva súdom. Daňový subjekt si môže prečítať, ako súd vyriešil analogický daňový prípad ako je ten jeho.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

alescenek.cz/zbozi/117411/danove-judikaty

Judikát
V České republice mají oprávnění k vydávání sbírek judikatur pouze Nejvyšší soud a Nejvyšší správní soud. V těchto sbírkách jsou uvedena rozhodnutí jak těchto dvou soudů, tak i vrchních nebo krajských.V České republice mají oprávnění k vydávání sbírek judikatur pouze Nejvyšší soud a Nejvyšší správní soud. V těchto sbírkách jsou uvedena rozhodnutí jak těchto dvou soudů, tak i vrchních nebo krajských.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

stormware.cz/ucetni-pojmy/judikat

Čím se řídíme
RRTV/2017/474/Had, č. j. RRTV/5994/2018 (SVUS Pharma a.s./„Preventan“/25.11.2017/14:42:59 Prima/léčebné účinky).RRTV/2017/474/Had, č. j. RRTV/5994/2018 (SVUS Pharma a.s./„Preventan“/25.11.2017/14:42:59 Prima/léčebné účinky).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rrtv.cz/cz/static/cim-se-ridime/judikaty.htm

Judikáty | Schaffer & Partner
No. 21 Cdo 3663/2014Do you intend to immediately terminate the employment of an employee? Make sure that the document is delivered correctly!Immediate termination of employment must be made by the employer in writing, defining factually its ...No. 21 Cdo 3663/2014Do you intend to immediately terminate the employment of an employee? Make sure that the document is delivered correctly!Immediate termination of employment must be made by the employer in writing, defining factually its ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

schaffer-partner.cz/ru/judikaty

Judikát | AZlegal.cz
Judikát je soudní rozhodnutí, zpravidla soudu vyššího stupně nebo Ústavního soudu, které má díky argumentační a funkční autoritě soudu, který jej vydal, velký význam pro rozhodování obdobných věcí.Judikát je soudní rozhodnutí, zpravidla soudu vyššího stupně nebo Ústavního soudu, které má díky argumentační a funkční autoritě soudu, který jej vydal, velký význam pro rozhodování obdobných věcí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

azlegal.cz/pravni-slovnik/judikat

judikát Archivy - Česká justice
judikát Archivy - Česká justicejudikát Archivy - Česká justice
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceska-justice.cz/tag/judikat

Počet záznamů:20
Reklama:

judikát rozsudek nejvyššího správního soudu
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
EMPTY HTML CACHE AND WRONG SOURCE DATA TOO IN PAGE: HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN"> 403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /getpage.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at pipilotaeu.pipilota.cz Port 80